Vyjádření k "veřejnému hlasování"

Město Brušperk informuje občany.

Vážení spoluobčané,

jak jste si mohli povšimnout, začaly se ve vašich poštovních schránkách objevovat letáky s názvem „Rezoluce občanů České republiky na základě veřejného hlasování za obec Brušperk, Moravskoslezský kraj“.

Dovolujeme si vás touto cestou informovat, že město Brušperk nemá s uvedenou písemnou výzvou co do činění ani se na konání veřejného hlasování žádným způsobem nepodílí. Zároveň se od této akce razantně distancujeme.

Vezměte prosím na vědomí, že se jedná pouze o vlastní aktivitu fyzické osoby/soukromoprávního subjektu. Je zřejmé, že události dnešní doby mohou v některých z vás vyvolávat nespokojenost, kterou chcete veřejně vyjádřit, což samozřejmě můžete. Vždy je však třeba jednat v mezích zákona. Proto v případě, že se hodláte veřejného hlasování zúčastnit a chcete svobodně vyjádřit svůj názor, učiňte prosím tak, aby nedocházelo k narušování veřejného pořádku.

Děkujeme a přejeme vám klidné prožití adventu.

Datum vložení: 30. 11. 2022 10:01
Datum poslední aktualizace: 30. 11. 2022 10:13