Zásilkovna připravila nový Z-BOX u nákupního centra Modrá Labuť

zásilkovna

Z-BOX je samoobslužné výdejní místo Zásilkovny, díky kterému už nikdy nemusíte být jako na trní a čekat, až vám zavolá kurýr. Zásilku si vyzvednete, když máte čas a cena doručení je stejná jako na naše kamenná výdejní místa.

Zásilkovna začala zavádět vlastní bezdotykové výdejní boxy. Boxy nesou jméno Z-BOX a ovládají se přes mobilní aplikaci Zásilkovna. Největší zajímavostí je asi fakt, že boxy umožní zásilky také odesílat.

Celý systém funguje tak, že v okažiku doručení zásilky do boxu řidičem obdrží zákazník informační zprávu (SMS, e-mail a notifikaci do aplikace Zásilkovna) a od té chvíle je možné  zásilku vyzvednout. K obsluze je vedle chytrého telefonu potřeba mít na přístroji aktivní bluetooth. Při příchodu k boxu se aplikace přes bluetooth spáruje a otevře schránku se zásilkou. Platba probíhá online a to včetně platby na dobírku.

K otevření Z-BOXu stačí mobilní aplikace Zásilkovna

Po příchodu k Z-BOXu se aplikace automaticky spáruje s vaší schránkou. Pomocí tlačítka v detailu zásilky ji otevřete. Pak už stačí jen vyzvednout zásilku a zavřít schránku. Zásilku na dobírku pomocí aplikace i zaplatíte, a pokud se vám nehodí datum vyzvednutí, můžete si přes appku prodloužit úložní dobu.

Datum vložení: 11. 8. 2022 10:56
Datum poslední aktualizace: 11. 8. 2022 11:18